Hata
  • Eğer gösterilecek olan uygun değilse gösterilecek tema. Lütfen site yönetimi ile irtibat kurun.

Yeni Başlayanlar

Kategori: Joomla!
Yayın tarihi: Cumartesi, 01 Ocak 2011 02:00
Yazar: Joomla!
Gösterim: 18

Bu sizin ilk siteniz ya da ilk Joomla! siteniz ise doğru yerdesiniz. Joomla! size web sitenizi hızlı ve kolay bir şekilde oluşturup çalıştırmanızı sağlar.

Joomla! kurulumunda oluşturduğunuz yönetici hesabıyla giriş yaparak sitenizi kullanmaya başlayın.

Joomla!'nın nasıl çalıştığı hakkında burada yer alan içerikler ve diğer kaynakları keşfedin. (Bunları okuduğunuzda silebilir ya da hepsini arşivleyebilirsiniz.) Ayrıca Joomla Belgelendirme alanında ve CMSTÜRK Joomla! Forumlarında yeni başlayanlar alanlarını ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca Joomla Güvenlik posta listesine ve Duyurular posta listesine kaydolmayı isteyebilirsiniz. İlham almak için Joomla! Siteler Dizinini ziyaret edebilir ve Joomla! kullananların inanılmaz hikayelerini görebilirsiniz.

Temel Joomla! kurulumu büyük bir site oluşturup çalıştırmanızı sağlar, ancak Joomla! gücünün daha fazla özelliğine hazırsanız, geliştiriciler yaratıcı yollardan onu genişleten bir sürü şey geliştirdi. Joomla! Eklenti Dizinini ziyaret ederek, bir web sitesinde yapmayı isteyebileceğiniz hemen hemen her şeyi yapan binlerce eklentiyi görebilirsiniz. İhtiyacınız olan şeyi bulamadınız mı? Joomla! Kaynakları Dizininde bir Joomla! Uzmanı bulabilirsiniz.

Daha fazlasını mı öğrenmek istiyorsunuz? Bir Joomla! Günü'ne ya da yerel Joomla! Kullanıcı Grubuna katılmayı düşünün. Sizin orada bir tane bulamadınız mı? Kendiniz bir tane başlatın.